VĖLIMO PAMOKOS / EDUKACINĖ PROGRAMA

 

● Vėlimo pamokos
Manufaktūros patalpose rengiame vėlimo pamokas aprūpinant vaizdine medžiaga, darbo vietomis, įrankiais ir medžiagomis (mokytoja – Pažymėjimas Nr.20170325).

 

Pamokų kainoraštis Eur

 

Pamokos specifikaKaina vienam asmeniuiPastabos
Pažintis su vilna ir įvairių vėlimo technikų pradžiamokslis20-
Bendroji rankinio ir mašininio sauso vėlimo pamoka
25-
Bendroji rankinio šlapio vėlimo pamoka30-
Bendroji mašininio šlapio vėlimo pamoka35-
Rankinio šlapio vėlimo pamoka pasigaminant gaminį45 ÷ 65Kaina derinama pasirenkant gaminį
Mašininio šlapio vėlimo pamoka pasigaminant gaminį50 ÷ 70Kaina derinama pasirenkant gaminį

 

Pamokos organizuojamos susidarius 2 ÷ 5 asmenų grupei jų pageidaujamu laiku darbo dienomis. Pamokų metu pasigaminti gaminiai lieka jums.
Susisiekite su mumis šio puslapio apačioje nurodytu telefonu, ar užpildykite užklausos formą, mes jums atsakysime ir pateiksime geriausius varijantus laiko ir kainos atžvilgiu.

Mokyklinukų pirmieji vėlinukai

● Edukacinė programa
Manufaktūroje “Vilnos kelio” edukacinės programos metu supažindiname su vilnos unikaliomis ir išskirtinėmis savybėmis, vilnos nauda žmogui, bei jo sveikatai, apžvelgiame vilnos kelią nuo avių auginimo iki prekystalio, ir virš jo (aukštoji vilnos mada). Pristatome mūsų gaminamus sveikatinančius sveiko miego gaminius su vilna ir gintaru – kol kas vienintelius pasaulyje. Demonstruojame, paremtą naujausiomis technologijomis ir tradiciniais tautinio paveldo vilnos apdorojimo procesais, ekologinį manufaktūrinį vilnos apdirbimą.

Programos trukmė 1 ÷ 2 val.
Pageidautinos grupės 10 ÷ 20 asmenų.
Kaina asmeniui – 2,00 Eur.

Moksleivių, studentų, senjorų grupėms ir draugams iš https://www.facebook.com/alkawool/ – edukacinės programos nemokamos.
Susisiekite su mumis šio puslapio apačioje nurodytu telefonu, ar užpildykite užklausos formą ir mes suderinsime tinkamiausią laiką jums.

 

SUSISIEKTI

 

Užpildykite formą ir mes jums atsakysime.
Pateikti duomenys tvarkomi pagal šioje svetainėje pateiktą privatumo politiką*