PAGALVĖS

Gintaro/vilnos pagalvės – NAUJIENA !
Tai rankinio darbo dygsniuotos uždaros vilnos pagalvės su genofondinių Lietuvos juodgalvių avių 775 GSM gintariniu ECO karšiniu ir natūraliu nedažytu 100 % lino audiniu.

Pagalvės dydis 50 x 70 cm (UK/EU dydis), kaina – 119 Eur.

Pagalvės minkštumas reguliuojamas atidarius vidinę jos ertmę užtrauktuku, silikonizuoto pluošto 7/32 kiekiu pagalvės šerdyje. Pagalvė turi tas pačias savybes, kaip ir aprašytos gintaro/vilnos antklodės svetainės dalyje GAMINIAIANTKLODĖS.
Gintaro/vilnos pagalvė – neturintis analogų naujas aktyvus sveikatinantis gaminys, išskiriantis gintaro rūgštį miego metu ir sujungiantis tris natūralius gamtos produktus – liną, vilną ir Baltijos gintarą.

 

● Vilnos pagalvės
Tai dygsniuotos uždaros vilnos pagalvės su genofondinių Lietuvos juodgalvių avių 700 GSM vilnos ECO karšiniu ir 100 % medvilnės audiniu.

Pagalvių dydis 50 x 70 cm (UK/EU standartas), kaina – 47 Eur.

Pagalvės minkštumas reguliuojamas atidarius jos vidinę ertmę užtrauktuku, silikonizuoto pluošto 7/32 kiekiu pagalvės šerdyje. Pagalvė turi tas pačias savybes, kaip ir aprašytos vilnos antklodės svetainės dalyje GAMINIAI ANTKLODĖS. Populiariausios spalvos – dramblio kaulo ir baltos drobelės.

● Vaikiškos pagalvės

Vaikiška avių vilnos pagalvė
Dygsniuota uždaros vilnos 40 x 60 cm pagalvė su su genofondinių Lietuvos juodgalvių avių 550 GSM vilnos ECO karšiniu ir 100 % medvilnės kartūno audiniu. Pagalvės minkštumas reguliuojamas per atidaromą pagalvės užtrauktuku vidinę ertmę palaidų ECO vilnos plaukelių kuokštų kiekiu viduje.
Pagalvės kaina – 32 Eur.

  Vaikiška alpakų vilnos pagalvė
Dygsniuota uždaros alpakų vilnos 40 x 60 cm pagalvė su 550 GSM alpakų vilnos ECO karšiniu
ir 100 % medvilnės kartūno audiniu. Pagalvės minkštumas reguliuojamas per atidaromą pagalvės užtrauktuku vidinę ertmę palaidų ECO avių vilnos plaukelių kuokštų kiekiu viduje.
Pagalvės kaina – 52 Eur.

● Merino vilnos pagalvės
Tai atviros vilnos pagalvės. Pagalvių išorinis sluoksnis – 100 % merino vilnos audinys, tarpinis – 700 GSM avių vilnos ECO karšinys.

Pagalvės dydis 45 x 60 cm, kaina – 42 Eur

Pagalvės minkštumas reguliuojamas per atidaromą pagalvės užtrauktuku ertmę silikonizuoto pluošto 7/32 granulių kiekiu pagalvės šerdyje. Austos 100 % merino vilnos spalvos – pilkšvų ir juosvų merino vilnos siūlų audinys eglute, arba bordo spalvos.
Pagalvė gali būti naudojama kaip dekoratyvinė, poilsiui ar miegui. Jos sveikatinimo privalumas – tiesioginis kontaktas su 100 % merino vilna (veido švelnus masažas).
AlkaWool prekės ženklo pagalvės ženklinamos, kaip ir antklodės. Žiūrėti GAMINIAI ANTKLODĖS

 

● Baldinės pagalvės
Pagalvės išorinis sluoksnis – flokas (baldinis audinys), vidinis – silikonizuoto pluošto 7/32 granulės.

Pagalvės dydis 48 x 72 cm, kaina 18 Eur.

Pagalvės minkštumas reguliuojamas per ertmę, atidaromą pagalvės užtrauktuku, silikonizuoto pluošto granulių kiekiu. Pagalvė gali būti naudojama kaip dekoratyvinė, o esant giliam baldo atlošui, kaip papildoma atrama patogiam sėdėjimui.

Visas mūsų gaminamas pagalves galima užsisakyti ir pagal individualius išmatavimus, bei karšinių skirtingus GSM

 

SUSISIEKTI

 

Užpildykite formą ir mes jums atsakysime.
Pateikti duomenys tvarkomi pagal šioje svetainėje pateiktą privatumo politiką*