ANTČIUŽINIAI / PAKLOTAI

Gintaro/vilnos antčiužiniai NAUJIENA ! Rankinio darbo dygsniuoti uždaros vilnos antčiužiniai su genofondinių Lietuvos juodgalvių avių gintariniu 1100 GSM ECO vilnos karšiniu ir natūraliu nedažytu 100 % lino audiniu. Tai naujo tipo paklotai, kurie miego metu, dėl išsiskiriančios gintaro rūgšties, veikia aktyviai sveikatinančiai ant jų gulinčius miegančiuosius, o miego kokybiškai aplinkai stabilizuoti, rekomenduojami naudoti kartu su gintaro/vilnos pagalvėmis ir antklodėmis.

Antčiužinio dydis 180 x 200 cm, kaina – 363 Eur

Antčiužinio kampuose įsiūtos guminės juostelės leidžia jį stabiliai pritvirtinti prie čiužinio. Antčiužinys turi tas pačias savybes, kaip ir aprašytos gintaro/vilnos antklodės šios svetainės puslapyje GAMINIAI ANTKLODĖS. Antčiužinys apsaugo čiužinį nuo miegančiojo sukeliamos drėgmės ir patalynės erkučių įsiveisimo, o miegančiajam, dėka išsiskiriančios gintaro rugšties miego metu, suteikia aktyvų reabilitacinį (sveikatinantį) poveikį. ● Vilnos antčiužiniai Dygsniuoti uždaros vilnos antčiužiniai su genofondinių Lietuvos juodgalvių avių 1000 GSM ECO vilnos karšiniu ir 100 % medvilnės audiniu.

  Antčiužinio dydis 180 x 200 cm, kaina – 119 Eur

Šių antčiužinių populiariausia spalva – dramblio kaulas. Antčiužinio kampuose įsiūtos guminės juostelės leidžia jį stabiliai pritvirtinti prie čiužinio. Antčiužinys turi tas pačias savybes, kaip ir aprašytos vilnos antklodės šios svetainės puslapyje GAMINIAI ► ANTKLODĖS. Antčiužinys apsaugo čiužinį nuo miegančiojo sukeliamos drėgmės ir patalynės erkučių įsiveisimo, o miegančiajam sukuria gerą termoreguliacinę aplinką. ● Vaikiški čiužinėliai

Vaikiškas avių vilnos čiužinėlis Dygsniuotas uždaros vilnos genofondinių Lietuvos juodgalvių avių ECO karšinio čiužinėlis. Dydis – 70 x 120 cm, ECO karšinys – 700 GSM, 100% medvilnės kartūno audinys.

Čiužinėlio kaina – 65 Eur.

Vaikiškas alpakų vilnos čiužinėlis Dygsniuotos uždaros vilnos čiužinėlis 70 x 120 cm. Alpakų vilnos ECO karšinys – 700 GSM, 100% medvilnės impilinis audinys.

Čiužinėlio kaina – 108 Eur.

● Paklotai Gaminami įvairūs uždaros vilnos paklotai lauko ir vidaus baldams, pasėstukai su ECO avių vilnos karšiniu. Paklotai lauko baldams gali būti ir su neperšlampamu audiniu.

 Uždaros vilnos paklotas „Pašikniukas“ 45 x 45 cm, kaina – 9 Eur

Naudojamas kaip pasėstukas ant kėdės, suolo, automobilio sėdynės, ar pirtyje. AlkaWool prekės ženklo žiužiniai ir paklotai ženklinami, kaip ir antklodės. Žiūrėti GAMINIAIANTKLODĖS

  Antčiužinius rekomenduojame užsisakyti pagal realius naudojamų čiužinių matmenis, o čiužinėlius – pagal vaikiškos lovytės dydį. Taip pat galima užsisakyti pageidaujamus antčiužinių karšinių GSM. Paklotus gaminame ir pagal individualius užsakovų pateiktus eskizus.

SUSISIEKTI

 

Užpildykite formą ir mes jums atsakysime. Pateikti duomenys tvarkomi pagal šioje svetainėje pateiktą privatumo politiką*