AKTYVŪS KILIMĖLIAI

NAUJIENA !

 

Kilimėlių vidinėje dalyje esanti nanotechnologinė infraraudonųjų spindulių plėvelė iš abiejų pusių padengta 100 % ECO vilnos veltiniu. Kilimėliai – dvipusiai. Viena kilimėlio pusė apvelta šiurkščiavilnių avių „medicinine“ vilna. Šioje kilimėlio pusėje integruotos Baltijos gintaro (sukcinito) smiltelės (frakcija 0,1 ÷ 0,4), kita kilimėlio pusė – lygaus veltinio. Kilimėliai komplektuojami su 2 m ilgio laidu ir jungtuku, ir gali būti įjungti į elektros tinklą neribotą laiką.

Kilimėlio kodas Dydis cmGalia WĮtampa V
Maksimali temperatūra °CKaina Eur
K – 55 (vienvietis)55 x 55 x 0,7552304399
K – 82 (prailgintas)55 x 80 x 0,78223043139
K – 110 (dvivietis)55 x 105 x 0,71123043179

Kilimėlis – aktyviai sveikatinantis, visi trys šiame kilimėlyje naudojami komponentai turi savybes kompleksiškai teigiamai veikiančias žmogaus organizmą:
1. Įjungto kilimėlio nanotechnologinė plėvelė generuoja tolimuosius infraraudonuosius spindulius žmogaus skleidžiamų tolimųjų infraraudonųjų spindulių diapazone, o jų sąveikoje atliekamas giluminis pėdų audinių šildymas. Kilimėlis skleidžia malonią šilumą visu kilimėlio paviršiumi ir nesukuria magnetinio lauko.
2. Kilimėlio šiurkšti vilna atlieka basų pėdų akupresūrą.
3. Kilimėlyje integruotos Baltijos gintaro (sukcinito) smiltelės, 33 ÷ 43 °C ribose į aplinką išskiria gintaro rūgšties garus, kurie skatina organizmo gyvybingumą, bei pagerina deguonies pasisavinimą ląstelių lygiu.

Kilimėlis ypač naudingas moterims dažnai nešiojančioms aukštakulnius batelius, ar asmenims dirbantiesiems stovimą darbą kai pėdos ir kojos gauna ilglaikį fizinį krūvį. Galima žiūrėti TV, ar skaityti knygą mėgaujantis kilimėlio teikiama šiluma basoms kojoms ir tuo pačiu atlikti reabilitacinį procesą pavargusioms kojoms nuraminti, bei pagerinti bendrą organizmo savijautą.

Kilimėlis gali būti naudojamas darbo vietose, kur yra šaltos grindys (kasininkai, turgaus prekeiviai, … ), poilsio zonose – relaksacijai, svetainėje – prie poilsio baldų, ar miegamajame – prie lovos, taip pat tinka kaip priemonė džiovinti sudėtą ant kilimėlio apavą, ar kaip papildomas šilumos šaltinis WC, vonioje.
Kilimėlis tinkamas ir naminiams gyvūnams, na o jei namuose turite katinuką, tai su juo tikrai teks pakovoti dėl vietos ant šio nuostabaus kilimėlio.

 

ĮSPĖJIMAS !
Jei yra įrengtas grindinis šildymas infraraudonaisiais spinduliais, ant tokių grindų įjungto kilimėlio naudoti negalima.

 

SUSISIEKTI

 

Užpildykite formą ir mes jums atsakysime.
Pateikti duomenys tvarkomi pagal šioje svetainėje pateiktą privatumo politiką*